Jógový pobyt v prírode

Jógový pobyt v prírode

Kde: Penzión Drozdovo

Kedy: 8. -11. júla 2019

Ubytovanie na 3 noci, plná penzia

5krát cvičenie jógy

Vedené relaxácie

Zdravotno-relaxačná masáž

Možnosť využitia sauny, zúčastniť sa skupinovej túry na vrch Veľký Inovec alebo individuálne prechádzky po okolitej prírode.


Ako iste viete, joga nie je iba o cvičení, ale pomáha človeku aj s vnútorným prežívaním. Odbúrava stres, eliminuje strach, úzkosť a vo všeobecnosti vedie človeka k pozitívnemu mysleniu a sebapoznávaniu.

Aj to je jeden z dôvodov prečo si dopriať jogový pobyt. Okrem toho je to skvelá príležitosť ako sa zlepšiť v jóge prostredníctvom intenzívnejšieho kontaktu s inštruktorom. Ten Vám počas pobytu poradí pri cvičení, dychových technikách a celkovo akým smerom sa v jóge a v životnom štýle uberať. Vďaka tomu, že cvičenie bude koncentrovanejšie a dlhodobejšie , sa dostanete v jóge zas o krok ďalej. Zlepšovať sa môžete prostredníctvom rôznych lekcií (PowerYoga, HathaYoga, JinYoga, relaxačné a meditačné techniky). Atmosféru a efekt cvičenia ešte umocňuje krása prírody v okolí penziónu Drozdovo.

Cvičiť sa bude vo vnútorných priestoroch a v prípade priaznivého počasia si budete môcť jógu vychutnať na zelenej lúke zaliatej slnkom, obklopení zeleňou lesa. Prevedieme Vás niekoľkými lekciami PowerYogy, HathaYogy,JinYogy a dychovými a relaxačnými technikami. Aby sme ulahodili aj našej mysli a zrelaxovali naše telo, cvičenie bude doplnené aj o jednu relaxačnú masáž chrbta. Celý náš pobyt sa bude niesť v zmysle zdravia, zdravého pohybu, zdravej stravy a pozitívneho myslenia.

Tešíme sa na Vás :)

bližšie info a prihlasovanie: 0908 562 905, 0910 295 101

                                                  motus.regeneracia@gmail.com


20190602_202603_0000png